Business Drive Solution
Innowacyjne raportowanie biznesowe dla branży motoryzacyjnej

Zarządzanie w oparciu o dane


Business Drive Solution to nowe narzędzie zarządcze dla branży motoryzacyjnej. Nowoczesna aplikacja umożliwia skuteczne zarządzanie salonami i serwisami motoryzacyjnymi w oparciu o sprawdzony zestaw wskaźników biznesowych we wszystkich obszarach działalności.
Jakie funkcjonalności oferuje BDS?Kompleksowe podejście do biznesu


Business Drive Solution to jedyne w Polsce narzędzie, które umożliwia całościowe spojrzenie na wyniki firmy i zestawienie ich z pożądanymi rezultatami.Dzięki temu aplikacja jest nie tylko systemem raportującym, ale przede wszystkim umożliwiającym aktywne kształtowanie wyniku firmy oraz identyfikację i wykorzystanie jej pełnego potencjału.


Osoby zarządzające punktami dealerskimi otrzymują codzienną wiedzę na temat aktualnych wyników całej organizacji i jasne wskazówki dot. obszarów i procesów, które wymagają poprawy w celu zagwarantowania realizacji kluczowych celów biznesowych, takich jak wielkość sprzedaży, czy zysk.

Wszystkie kluczowe wskaźniki w jednym miejscu


Business Drive Solution zapewnia dostęp w czasie rzeczywistym do informacji nt. działania i wyników poszczególnych obszarów i przestrzeni biznesowych. Dane, które dotychczas były rozproszone w różnych systemach i raportach, przez co trudno było je analizować w sposób ustrukturyzowany, teraz dostępne są w jednym miejscu, 24h na dobę.

Zalety Business Drive Solution


Business Drive Solution to jedyne w Polsce narzędzie, które umożliwia całościowe spojrzenie na wyniki firmy i zestawienie ich z pożądanymi rezultatami.


Kompleksowe podejście w połączeniu z przyjazną aplikacją sprawiają, że zarządzanie wynikami biznesowymi staje się szybsze, łatwiejsze, a przede wszystkim bardziej skuteczne.

Eksperci Business Drive Solution


Business Drive Solution powstało na bazie wieloletniego doświadczenia zawodowego jego twórców na wszystkich poziomach dystrybucji i sprzedaży samochodów i części, sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeń oraz obsługi posprzedażnej.