Nowoczesny system DMS
do zarządzania stacją dealerską

Innowacja i wszechstronność w jednym pakiecie.

#Zmieniamy motoryzację

Monitoruj swój biznes

Śledź wyniki sprzedaży, magazynu i finansów w czasie rzeczywistym z DealerDMS, aby szybko i trafnie podejmować decyzje dla swojej stacji dealerskiej.

Zwiększ efektywność

Zautomatyzuj codzienne zadania w stacji dealerskiej z DealerDMS i skup się na obsłudze klientów oraz zwiększeniu sprzedaży.

Skup się na sprzedaży

Zintegruj wszystkie dane i procesy sprzedażowe w jednym systemie z DealerDMS. Skup się na sprzedaży dzięki naszym dedykowanym modułom. Optymalizuj działania i zwiększ zyski.


Jakie funkcjonalności oferuje dealerDMS?

Zlecenia napraw

Nasz system pozwala na wszechstronną obsługę różnych typów zleceń w jednym miejscu. Możesz zarządzać wnioskami gwarancyjnymi, cesjami wewnętrznymi i definiować własne pakiety serwisowe. Dodatkowo, intuicyjna graficzna wizualizacja umożliwia bieżące śledzenie statusu każdej pozycji zlecenia.

Świadectwo kontroli

To nie tylko dokument, ale również narzędzie dla działań CRM. Umożliwia efektywne planowanie leadów sprzedażowych i koordynację akcji promocyjnych, wszystko to w oparciu o rzetelne i aktualne dane.

Grafik serwisowy

Prosta i intuicyjna obsługa sprawia, że jest idealnym narzędziem nie tylko dla działu serwisu, ale również dla call center i BDC. Oferuje funkcje takie jak wielooddziałowa obsługa i system powiadomień SMS.

Depozyt opon

Ułatwia zarządzanie magazynem opon, oferując m.in. możliwość powiązania z VIN i generowanie etykiet. Dzięki temu masz pewność, że opony są odpowiednio zorganizowane.

Raporty

DMS dostarcza precyzyjne raporty dotyczące obrotów, wyników serwisu i rentowności klienta. Z jego pomocą możesz tworzyć własne raporty, dostosowane do potrzeb Twojego biznesu.

Leady dla innych działów

System automatycznie przekazuje leady sprzedażowe i odkupowe do CRM, dzięki czemu zespoły sprzedaży i odkupu są zawsze na bieżąco z możliwościami rozwoju.

Sprzedaż

Kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży, od inicjacji zlecenia do finalizacji. Obejmuje zarządzanie umowami finansowymi, archiwizację dokumentów i bieżącą kontrolę kosztów i marż.

System finansowo-księgowy

Zapewnia wymianę danych w czasie rzeczywistym między DMS a FK. Funkcje takie jak automatyczne komunikaty o wpłatach klienta czy przeksięgowanie kosztów sprzedaży stanowią duże ułatwienie w zarządzaniu finansami.

Zbuduj własny ekosystem zarządzania dealerstwem

DealerDMS jest częścią szerszej oferty Grupy Dealer i działa najlepiej w połączeniu z naszymi innymi produktami dla sektora motoryzacyjnego.

Integracja z dealerCRM

Pełna dwustronna integracja z CRM pozwala na płynną wymianę danych i pracę na jednolitej bazie Klientów.

Integracja z dealerBIT

W DealerBIT możesz wykonać zaawansowane analizy i raporty na podstawie danych z DMS.

Integracja z dealerBMS

Dwustronna integracja z BMS pozwala na płynną pracę w dziale likwidacji szkód bez potrzeby przepisywania danych.

Integracja z dealerF&I

DMS zintegrowany z dealerF&I jest nieocenionym źródłem leadów dla działu ubezpieczeń.

Najczęściej zadawane pytania

Czy DealerDMS oferuje możliwość personalizacji dla mojej stacji dealerskiej?

DealerDMS pozwala na personalizację wielu funkcji i ustawień, dzięki czemu możesz dostosować aplikację do indywidualnych potrzeb Twojej stacji dealerskiej.

Czy DealerDMS wspiera różne marki i modele samochodów?

Tak, DealerDMS jest elastyczny i wspiera różne marki i modele samochodów, dzięki czemu możesz łatwo dostosować aplikację do swojej stacji dealerskiej bez względu na oferowane pojazdy.

Czy DealerDMS zapewnia bezpieczeństwo danych mojej stacji dealerskiej?

Bezpieczeństwo danych klientów jest naszym priorytetem. DealerDMS gwarantuje pełne bezpieczeństwo Twoich danych dzięki zaawansowanym rozwiązaniom zabezpieczającym, w tym przechowywaniu danych w bezpiecznym środowisku chmurowym.

Jakie są koszty korzystania z DealerDMS?

Koszty korzystania z DealerDMS zależą od wielu czynników, takich jak wielkość stacji dealerskiej i zakres funkcji, które wybierasz. Jesteśmy elastyczni i oferujemy dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat cen i dostępnych opcji.

Czy DealerDMS jest skalowalny dla różnych rozmiarów stacji dealerskich?

Tak, DealerDMS został zaprojektowany tak, aby dostosowywać się do różnych rozmiarów i potrzeb stacji dealerskich. Bez względu na to, czy prowadzisz małą stację czy duży dealer, DealerDMS oferuje rozwiązania dostosowane do Twojego biznesu.

Czy DealerDMS oferuje wsparcie techniczne oraz szkolenia dla użytkowników?

Tak, nasz zespół oferuje kompleksowe wsparcie techniczne oraz szkolenia dla użytkowników DealerDMS. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w pełnym wykorzystaniu potencjału naszej aplikacji, zapewniając Ci pełną pomoc w razie pytań czy problemów.

Jako marka Nissan mieliśmy przyjemność współpracować z Grupą Dealer w ramach dostarczenia systemu „Dealer CRM” do naszej Sieci na przestrzeni 3 lat. Cały zespół Grupy Dealer wykazywał zaskakującą wiedzę dot. rynku Automotive i charakteryzujących go procesów sprzedażowych. Z całą pewnością Grupa Dealer na polskim rynku jest liderem w zakresie oferowanych przez nich usług i chce nim pozostać cały czasu oferując usprawnienia i nowe funkcjonalności systemu

Tomasz Surowiec

Nissan

Współpracujemy z Grupą Dealer od niemalże roku. Przez ten czas okazali się zaangażowanymi partnerami, z którymi tworzymy nasz wspólny projekt. Jesteśmy organizacją oczekująca produktu innowacyjnego oraz dostosowanego do naszych potrzeb, będącego benchmarkiem w sieci - stanęli na wysokości zadania. Dzięki swojej elastyczności, proklienckim podejściu oraz doświadczeniu, dostarczyli system, który może stanowić punkt odniesienia. Wiedza i kompetencje to tylko połowa organizacji – drugą połowę tworzą ludzie, którzy mają super przyjazne podejście.

Patryk Pośpieszyński

Grupa Smorawiński

Na systemie Dealer CRM ma przyjemność (bo to jest przyjemność) pracować od 10 lat. Praca w tym systemie pozwala na usystematyzowanie pracy w jednym miejscu, mam bezproblemowy dostęp do danych klientów, do statystyk pracy zespołu sprzedażowego, w każdej chwili mogę w 30 sekund wyszukać interesujące mnie dane. Biorąc pod uwagę, że wcześniej pracowałem na innych systemach CRM ten uważam za zdecydowanie najlepszy. Polecam go każdej firmie dealerskiej oraz życzę, aby każdy kierownik i handlowiec mógł na nim pracować, to system który zaoszczędzi Państwa czas i pomoże zmaksymalizować zyski.

Marcin Ropiński

Grupa Gezet KIA

Nasza wieloletnia współpraca to duża przyjemność. Grupa Dealer to partner biznesowy otwarty na wszelkie pomysły i współpracę z Klientami. Zawsze profesjonalni i zaangażowani. Zdecydowanie polecam.

Karolina Marach

Mercedes Frelik

W moim odczuciu współpraca z firmą Dealer CRM układa się bardzo dobrze. Firma reaguje na informacje o błędach, jeśli takie występują i jest w stanie uruchomić niestandardowe rozwiązania potrzebne dla naszej marki.

Paweł Kierpiec

Ssangyong

W grupie Emil Frey Polska korzystamy z systemu Dealer CRM od kilku lat. Wspomaga on pracę naszych pracowników w działach sprzedaży samochodów nowych i używanych. W ostatnim czasie korzystamy też z modułu dedykowanego działom F&I. To co jest wyjątkowe w naszej współpracy to bardzo duża elastyczność w podejściu do oczekiwań dealera. Wprowadziliśmy już do systemu wiele naszych własnych funkcjonalności. Pracujemy nad następnymi pomysłami. Wszystko po to, żeby praca na systemie była jeszcze bardziej intuicyjna i efektywna.

Dariusz Wysocki

Emil Frey

Współpracę z firmą DealerCRM zaliczam do udanych! Wdrożenie przebiegło sprawnie a sam program jest bardzo intuicyjny. Posiada również możliwości połączenia z innymi programami na których pracujemy aby wszystko znajdowało się w jednym miejscu. Na przesłane zapytania dostajemy szybką informację zwrotną oraz pomoc w każdym temacie. Polecam!

Agata Gołębiewska

CityMotors

Case study

Zapoznaj się z wdrożeniami dealerDMS

Wdrożenie modułu ubezpieczeń w Grupie Plichta z wykorzystaniem DealerF&I

Grupa Plichta wdrożyła zunifikowany system zarządzania sprzedażą produktów ubezpieczeniowych - nasz autorski DealerF&I. Nowe rozwiązanie zaprojektowaliśmy tak, aby umożliwić łatwe i jednolite prowadzenie całego procesu sprzedaży ubezpieczeń we wszystkich salonach.

Obsługa i nadzór nad wnioskami flotowymi dla Astara Poland

Astara Poland (dawniej MMC Car Poland), polski importer Mitsubishi Motors, stanęła przed wyzwaniem usprawnienia procesu wnioskowania i rozliczania wsparcia flotowego. Poprzedni system okazał się niewystarczający, co wymagało opracowania nowego, bardziej efektywnego rozwiązania.

Aplikacja DealerRMS | Kompleksowy monitoring i zarządzanie opiniami Google

DealerRMS to narzędzie do kompleksowego monitorowania i zarządzania opiniami Google. Dowiedz się, dlaczego opinie są kluczowe dla sukcesu Twojego biznesu w internecie i jak możesz skutecznie budować pozytywną reputację. 

Dokup inne moduły

Sprawdź inne produkty, które mogą kooperować z DealerDMS

Rozwiązania dla

Salon samochodowy

Rozwiązania dla

Serwis | Warsztat

Rozwiązania dla

Blacharnia | Lakiernia