Strona główna/ Serwis / Warsztat

Zmieniamy motoryzację

Serwis / Warsztat

Zarządzanie serwisami i warsztatami nigdy nie było takie proste. Zobacz jak nasze aplikacje mogą usprawnić Twój biznes.

Umów konsultację, aby dobrać odpowiednie narzędzia

Kliknij w przycisk i umów konsultację, a nasz doradca dobierze rozwiązania do Twoich potrzeb.

ZARZĄDZANIE SERWISEM/WARSZTATEM

DealerBMS

Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania warsztatami, blacharniami i lakierniami oferujące wszechstronną obsługę każdego etapu działalności. DealerBMS umożliwia płynne prowadzenie procesów od momentu przyjęcia zlecenia aż po oddanie naprawionego pojazdu klientowi.

Zarządzanie procesami w serwisie

DealerCRM

DealerCRM to specjalistyczne narzędzie dla warsztatów i serwisów samochodowych, skoncentrowane na efektywnym gromadzeniu i zarządzaniu kontaktami z klientami. Umożliwia tworzenie spersonalizowanych kampanii serwisowych i dostosowywanie ofert do indywidualnych potrzeb klientów warsztatów.

ZARZĄDZANIE PRZEPŁYWEM ZLECEŃ, FAKTUR, STANÓW MAGAZYNOWYCH

DealerDMS

DealerDMS to zaawansowane oprogramowanie stworzone z myślą o potrzebach warsztatów i serwisów samochodowych. Oferuje kontrolę nad kluczowymi aspektami działalności, od zarządzania magazynem części, przez organizację pracy serwisu, aż po finanse. Dzięki naszej aplikacji organizacje mogą usprawnić swoje działania, poprawić efektywność i zwiększyć rentowność.

ZAUTOMATYZUJ DOWOLNE PROCESY W TWOJEJ FIRMIE

DealerBOT

DealerBOT wykorzystuje zaawansowaną technologię, umożliwiając automatyzację procesów, które dotychczas zajmowały czas Twoich pracowników. Nasze rozwiązanie działa precyzyjnie i bezbłędnie zgodnie z ustalonym algorytmem dostosowując się ściśle do procesów w Twojej organizacji.

PREZENTACJA W INTERNECIE

DealerWWW

Strona internetowa jest kluczową wizytówką Twojego przedsiębiorstwa. To właśnie najczęściej przez nią potencjalni klienci poznają Twoją ofertę i decydują się na współpracę. Zadbaj o swoją obecność online i nie przegap żadnej okazji do nawiązania kontaktu z nowymi klientami. DealerWWW to rozwiązanie dedykowane branży motoryzacyjnej stworzone na bazie naszych doświadczeń.

ANALIZA WYNIKÓW I RAPORTY

DealerBIT

Poznaj DealerBIT - innowacyjną platformę integrującą wszystkie elementy Twojego biznesu. Dzięki niej możesz sprawnie zarządzać, analizować dane, monitorować konwersje oraz koordynować działania marketingowe w jednym, intuicyjnym miejscu. DealerBIT pozwala na monitorowanie i kompleksową analizę wszystkich danych Twojej firmy.

Case study

Zapoznaj się z realizacjami 
i wdrożeniami Grupy Dealer

Wdrożenie modułu ubezpieczeń w Grupie Plichta z wykorzystaniem DealerF&I

Grupa Plichta wdrożyła zunifikowany system zarządzania sprzedażą produktów ubezpieczeniowych - nasz autorski DealerF&I. Nowe rozwiązanie zaprojektowaliśmy tak, aby umożliwić łatwe i jednolite prowadzenie całego procesu sprzedaży ubezpieczeń we wszystkich salonach.

Obsługa i nadzór nad wnioskami flotowymi dla Astara Poland

Astara Poland (dawniej MMC Car Poland), polski importer Mitsubishi Motors, stanęła przed wyzwaniem usprawnienia procesu wnioskowania i rozliczania wsparcia flotowego. Poprzedni system okazał się niewystarczający, co wymagało opracowania nowego, bardziej efektywnego rozwiązania.

Aplikacja DealerRMS | Kompleksowy monitoring i zarządzanie opiniami Google

DealerRMS to narzędzie do kompleksowego monitorowania i zarządzania opiniami Google. Dowiedz się, dlaczego opinie są kluczowe dla sukcesu Twojego biznesu w internecie i jak możesz skutecznie budować pozytywną reputację. 

Najczęściej zadawane pytania

Czy planujecie dalej rozwijać system DealerCRM?
Czy system DealerCRM jest przeznaczony tylko dla samochodów nowych?
Czy mogę dostosować system DealerCRM pod swoje preferencje?
Jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z DealerCRM?
Czy DealerCRM jest skalowalny dla różnych sieci dealerskich?
Czy raporty w DealerBIT są prezentowane w formie wykresów?

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?