Automatyzacja procesów i integracje systemów w zasięgu bota

Unikalna technologia automatyzacji, która zaoszczędzi Twoje zasoby i czas.

#Zmieniamy motoryzację

Więcej możliwości, ten sam czas

Nie dodawaj pracy, optymalizuj ją. DealerBOT pozwala robić więcej bez dodatkowego wysiłku i inwestowania więcej czasu. Automatyzuj procesy i skup się na tym, co naprawdę ważne.

Następny poziom obsługi klienta

Zoptymalizuj i podnieś jakość interakcji z klientem dzięki DealerBOT. Wykorzystaj automatyzacje do tworzenia wyjątkowych doświadczeń dla Twoich klientów.

Połączenia bez granic

Z DealerBOT nawet systemy bez dostępu API czy innych interfejsów stają się dostępne do integracji. Brak standardowych środków komunikacji nie jest już barierą.

Precyzja bez przepisywania

Dzięki DealerBOT eliminujesz błędy wynikające z ręcznego przepisywania danych. Automatyzacja zapewnia dokładność i spójność informacji.


Jakie funkcjonalności oferuje dealerBOT?

Bezbarierowa integracja

Dzięki DealerBOT, korzystaj z preferowanych przez siebie systemów. Nasz bot zadba o to, by dane były dostępne tam, gdzie ich potrzebujesz.

Zero manualnych wpisów

Pomijaj ręczne przepisywanie danych. DealerBOT precyzyjnie i automatycznie przetwarza informacje między platformami.

Łączność z systemami importerskimi

DealerBOT pozwala na integrację nawet z tymi systemami importerskimi, które standardowo nie udostępniają dostępu. Bądź zawsze połączony.

Komunikacja z klientem na autopilocie

Automatyzuj interakcje z klientem, dzięki czemu oszczędzasz czas, a Twoi klienci są zawsze na bieżąco.

Wykorzystaj moc sztucznej inteligencji

DealerBOT wzbogacony o możliwości AI analizuje dane, przewiduje zachowania i usprawnia procesy, dostarczając lepsze rozwiązania.

Jednolitość i skalowalność w każdej lokalizacji

Z DealerBOT, niezależnie od ilości salonów czy ich lokalizacji, zapewniasz standaryzację procesów i łatwą skalowalność działań.

Zaawansowane scenariusze w zasięgu ręki

DealerBOT potrafi realizować złożone operacje i scenariusze, odpowiadając na specyficzne potrzeby Twojego biznesu.

Elastyczność i łatwość dostosowań

Chcesz wprowadzić zmiany czy dostosować działanie bota? Z DealerBOT to proste i intuicyjne. Twoje potrzeby są dla nas priorytetem.

Zbuduj własny ekosystem zarządzania salonem

W erze cyfryzacji kluczem do sukcesu jest nie tylko dostęp do nowoczesnych narzędzi, ale przede wszystkim ich wzajemna integracja. DealerBOT przenosi funkcjonalność produktów Grupy Dealer na zupełnie nowy poziom, umożliwiając płynne połączenie z systemami zewnętrznymi.

Automatyzacja z dealerCRM

BOT może przenosić dane z dealerCRM do systemów zewnętrznych lub też przenosić dane w drugą stronę - z systemów zewnętrznych do dealerCRM tworząc jednolitą bazę danych dealera.

Automatyzacja z dealerBMS

BOT wspiera działanie dealerBMS poprzez integrację z systemami towarzystw ubezpieczeniowych lub firm flotowych.

Automatyzacja z dealerF&I

BOT wspiera pracę dealerF&I poprzez integrację z systemami towarzystw ubezpieczeniowych.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie procesy mogę zautomatyzować BOTami?

Przenoszenie leadów, ofert, dodawanie notatek, generowanie faktur, wysyłki e-mail i SMS, generowanie powiadomień, przypomnienia oraz każdy powtarzalny proces

W jakich godzinach pracuje BOT?

Ty ustalasz czas pracy BOTa. Mogą to być konkretne okna czasowe lub po zakończeniu pracy dealerstwa np. od 21:00 do 6:00 rano. 

Jak wygląda proces tworzenia BOTa?

BOT jest tworzony przez nasz 5 osobowy zespol RPA. Każda automatyzacja jest tworzona indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb i specyfiki Twojej pracy. 

Jakie są koszty automatyzacji BOTami?

Każda automatyzacja jest wyceniana indywidualnie na podstawie stworzenego schematu pracy BOTa. 

Jakie są etapy tworzenia automatyzacji w Grupie Dealer?

1. Zgłaszasz się z potrzebą 2. Call na start z Project Managerem z teamu BOT 3. Stworzenie schematu pracy BOTa 4. Potwierdzenie schematu 5. Wycena 6. Akceptacja wyceny 7. Ustalenie terminu realizacji 8. Oddanie gotowego rozwiązania 9. Monitorowanie pracy BOTa przez zespół

Chcę automatyzację - jak się do Was zgłosić?

Zgłoś się przez formularz kontaktowy i porozmawiaj z Sales Managerem o potrzebach automatyzacji w Twoim salonie. 

Jako marka Nissan mieliśmy przyjemność współpracować z Grupą Dealer w ramach dostarczenia systemu „Dealer CRM” do naszej Sieci na przestrzeni 3 lat. Cały zespół Grupy Dealer wykazywał zaskakującą wiedzę dot. rynku Automotive i charakteryzujących go procesów sprzedażowych. Z całą pewnością Grupa Dealer na polskim rynku jest liderem w zakresie oferowanych przez nich usług i chce nim pozostać cały czasu oferując usprawnienia i nowe funkcjonalności systemu

Tomasz Surowiec

Nissan

Współpracujemy z Grupą Dealer od niemalże roku. Przez ten czas okazali się zaangażowanymi partnerami, z którymi tworzymy nasz wspólny projekt. Jesteśmy organizacją oczekująca produktu innowacyjnego oraz dostosowanego do naszych potrzeb, będącego benchmarkiem w sieci - stanęli na wysokości zadania. Dzięki swojej elastyczności, proklienckim podejściu oraz doświadczeniu, dostarczyli system, który może stanowić punkt odniesienia. Wiedza i kompetencje to tylko połowa organizacji – drugą połowę tworzą ludzie, którzy mają super przyjazne podejście.

Patryk Pośpieszyński

Grupa Smorawiński

Na systemie Dealer CRM ma przyjemność (bo to jest przyjemność) pracować od 10 lat. Praca w tym systemie pozwala na usystematyzowanie pracy w jednym miejscu, mam bezproblemowy dostęp do danych klientów, do statystyk pracy zespołu sprzedażowego, w każdej chwili mogę w 30 sekund wyszukać interesujące mnie dane. Biorąc pod uwagę, że wcześniej pracowałem na innych systemach CRM ten uważam za zdecydowanie najlepszy. Polecam go każdej firmie dealerskiej oraz życzę, aby każdy kierownik i handlowiec mógł na nim pracować, to system który zaoszczędzi Państwa czas i pomoże zmaksymalizować zyski.

Marcin Ropiński

Grupa Gezet KIA

Nasza wieloletnia współpraca to duża przyjemność. Grupa Dealer to partner biznesowy otwarty na wszelkie pomysły i współpracę z Klientami. Zawsze profesjonalni i zaangażowani. Zdecydowanie polecam.

Karolina Marach

Mercedes Frelik

W moim odczuciu współpraca z firmą Dealer CRM układa się bardzo dobrze. Firma reaguje na informacje o błędach, jeśli takie występują i jest w stanie uruchomić niestandardowe rozwiązania potrzebne dla naszej marki.

Paweł Kierpiec

Ssangyong

W grupie Emil Frey Polska korzystamy z systemu Dealer CRM od kilku lat. Wspomaga on pracę naszych pracowników w działach sprzedaży samochodów nowych i używanych. W ostatnim czasie korzystamy też z modułu dedykowanego działom F&I. To co jest wyjątkowe w naszej współpracy to bardzo duża elastyczność w podejściu do oczekiwań dealera. Wprowadziliśmy już do systemu wiele naszych własnych funkcjonalności. Pracujemy nad następnymi pomysłami. Wszystko po to, żeby praca na systemie była jeszcze bardziej intuicyjna i efektywna.

Dariusz Wysocki

Emil Frey

Współpracę z firmą DealerCRM zaliczam do udanych! Wdrożenie przebiegło sprawnie a sam program jest bardzo intuicyjny. Posiada również możliwości połączenia z innymi programami na których pracujemy aby wszystko znajdowało się w jednym miejscu. Na przesłane zapytania dostajemy szybką informację zwrotną oraz pomoc w każdym temacie. Polecam!

Agata Gołębiewska

CityMotors

Case study

Zapoznaj się z wdrożeniami dealerBOT

Wdrożenie modułu ubezpieczeń w Grupie Plichta z wykorzystaniem DealerF&I

Grupa Plichta wdrożyła zunifikowany system zarządzania sprzedażą produktów ubezpieczeniowych - nasz autorski DealerF&I. Nowe rozwiązanie zaprojektowaliśmy tak, aby umożliwić łatwe i jednolite prowadzenie całego procesu sprzedaży ubezpieczeń we wszystkich salonach.

Obsługa i nadzór nad wnioskami flotowymi dla Astara Poland

Astara Poland (dawniej MMC Car Poland), polski importer Mitsubishi Motors, stanęła przed wyzwaniem usprawnienia procesu wnioskowania i rozliczania wsparcia flotowego. Poprzedni system okazał się niewystarczający, co wymagało opracowania nowego, bardziej efektywnego rozwiązania.

Aplikacja DealerRMS | Kompleksowy monitoring i zarządzanie opiniami Google

DealerRMS to narzędzie do kompleksowego monitorowania i zarządzania opiniami Google. Dowiedz się, dlaczego opinie są kluczowe dla sukcesu Twojego biznesu w internecie i jak możesz skutecznie budować pozytywną reputację. 

Dokup inne moduły

Sprawdź inne produkty z oferty Grupy Dealer

Rozwiązania dla

Salon samochodowy

Rozwiązania dla

Serwis | Warsztat

Rozwiązania dla

Blacharnia | Lakiernia