Strona główna/ Salon samochodowy

Salon samochodowy

Zarządzanie salonami nigdy nie było takie proste. Nasze aplikacje oferują innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej.

Umów konsultację i wybierz najlepsze narzędzia dla siebie

Kliknij w przycisk i umów konsultację, a nasz doradca dobierze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Zarządzanie procesami w salonie

DealerCRM

DealerCRM to narzędzie dedykowane dealerom samochodowym, oferujące kompleksowe funkcje gromadzenia, organizacji i śledzenia kontaktów z klientami. Umożliwia to salonom samochodowym skuteczne zarządzanie bazą klientów oraz kreowanie spersonalizowanych kampanii marketingowych i ofert sprzedażowych.

ANALIZA WYNIKÓW I RAPORTY

DealerBIT

Poznaj DealerBIT - platformę integrującą wszystkie obszary Twojego biznesu motoryzacyjnego w jednym miejscu. Jest to centralna baza wiedzy umożliwiająca płynne zarządzanie, głęboką analizę danych, monitorowanie konwersji oraz koordynację działań marketingowych, eliminując potrzebę korzystania z wielu skomplikowanych systemów.

ZARZĄDZANIE UBEZPIECZENIAMI I PRODUKTAMI FINANSOWYMI

DealerF&I

DealerF&I to innowacyjne narzędzie dla branży motoryzacyjnej,które kompleksowo przeprowadzi Cię przez proces sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i finansowych w branży motoryzacyjnej. Dedykowane dla kierowników i doradców handlowych w salonach samochodowych, oferuje zaawansowane funkcje, które nie tylko podnoszą efektywność biznesu, ale także zwiększą dochody i zadowolenie klientów.

PREZENTACJA W INTERNECIE

DealerWWW

Strona internetowa stała się nie tylko wizytówką Twojego biznesu, ale także głównym punktem kontaktu dla potencjalnych klientów. Dzięki niej klienci mogą łatwo odkrywać oferowane przez Ciebie usługi, nawiązywać kontakt i dokonywać transakcji. Inwestując w DealerWWW, zapewniasz sobie przewagę nad konkurencją i przyciągasz więcej zainteresowanych klientów.

ZARZĄDZANIE PRZEPŁYWEM ZLECEŃ, FAKTUR, STANÓW MAGAZYNOWYCH

DealerDMS

DealerDMS to zaawansowane oprogramowanie dla branży motoryzacyjnej oferujące kontrolę nad każdym elementem Twojego biznesu. Z funkcjami zarządzania sprzedażą, magazynem, serwisem i księgowością, dostarcza pełny przegląd działalności dealerskiej. Dzięki DealerDMS zwiększysz efektywność, poprawisz wydajność i podniesiesz rentowność firmy.

ZAUTOMATYZUJ DOWOLNE PROCESY W TWOJEJ FIRMIE

DealerBOT

DealerBOT wykorzystuje technologię RPA (Robotic Process Automation), która pozwala na zautomatyzowanie rutynowych i powtarzalnych procesów dotychczas wykonywanych przez pracowników. DealerBOT działa według precyzyjnego schematu, co gwarantuje dokładność każdego działania. Nie tylko oszczędzasz czas i zasoby, ale także eliminujesz ryzyko błędów ludzkich zwiększając efektywność Twojego biznesu.

Case study

Zapoznaj się z realizacjami 
i wdrożeniami Grupy Dealer

Wdrożenie modułu ubezpieczeń w Grupie Plichta z wykorzystaniem DealerF&I

Grupa Plichta wdrożyła zunifikowany system zarządzania sprzedażą produktów ubezpieczeniowych - nasz autorski DealerF&I. Nowe rozwiązanie zaprojektowaliśmy tak, aby umożliwić łatwe i jednolite prowadzenie całego procesu sprzedaży ubezpieczeń we wszystkich salonach.

Obsługa i nadzór nad wnioskami flotowymi dla Astara Poland

Astara Poland (dawniej MMC Car Poland), polski importer Mitsubishi Motors, stanęła przed wyzwaniem usprawnienia procesu wnioskowania i rozliczania wsparcia flotowego. Poprzedni system okazał się niewystarczający, co wymagało opracowania nowego, bardziej efektywnego rozwiązania.

Aplikacja DealerRMS | Kompleksowy monitoring i zarządzanie opiniami Google

DealerRMS to narzędzie do kompleksowego monitorowania i zarządzania opiniami Google. Dowiedz się, dlaczego opinie są kluczowe dla sukcesu Twojego biznesu w internecie i jak możesz skutecznie budować pozytywną reputację. 

Najczęściej zadawane pytania

Czy planujecie dalej rozwijać system DealerCRM?

System DealerCRM jest rozwijany bezustannie od 8 lat. W biurkach architektów i deweloperów czekają pomysły do realizacji na najbliższe 2 lata, więc odpowiedź brzmi - tak.

Czy system DealerCRM jest przeznaczony tylko dla samochodów nowych?

Nie, w DealerCRM mamy moduły i funkcjonalności, które obsługują procesy związane z samochodami nowymi jak i używanymi.

Czy mogę dostosować system DealerCRM pod swoje preferencje?

Każdy klient może zamówić indywidualnie opracowane dla niego moduły lub przeprojektować już istniejące w taki sposób, aby jak najlepiej realizowały potrzeby klienta.

Jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z DealerCRM?

Opłata licencyjna za korzystanie z DealerCRM jest fakturowana co miesiąc i liczona per salon, nie per użytkownik. Oczywiście miesięczna kwota opłaty zależy od wykorzystywanych modułów czy pakietów.

Czy DealerCRM jest skalowalny dla różnych sieci dealerskich?

Tak, DealerCRM został zaprojektowany tak, aby dostosowywać się do różnych rozmiarów i potrzeb sieci dealerskich. Bez względu na to, czy firma posiada jeden obiekt czy kilka i to różnych marek. DealerCRM posiada różne rozwiązania na taką ewentualność.

Czy interfejs DealerBIT jest skomplikowany?

Głównymi idemi, która przyświecała nam przy tworzeniu interfejsu DealerBIT były prostota i intuicyjność, dlatego obsługa DealerBIT jest intuicyjna i nie wymaga długiego przeszkolenia.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?