Finanse i ubezpieczenia

Blog/ Finanse i ubezpieczenia
Strona główna/ Finanse i ubezpieczenia

Zmieniamy motoryzację

Finanse i ubezpieczenia

Zarządzanie sprzedażą produktów ubezpieczeniowych i finansowych w branży motoryzacyjnej jest teraz prostsze niż kiedykolwiek. Dowiedz się, jakie aplikacje dla dealerów samochodowych oferuje Grupa Dealer.

Dobór narzędzi motoryzacyjnych na wyciągnięcie ręki

Kliknij w przycisk i umów się na konsultację z naszym ekspertem, który zaproponuje rozwiązania idealne dla Twojego motoryzacyjnego biznesu.

ZARZĄDZANIE UBEZPIECZENIAMI I PRODUKTAMI FINANSOWYMI

DealerF&I

Dealer F&I transformuje codzienne interakcje w realne zyski. Zapomnij o chaosie arkuszy Excel - skup się na budowaniu trwałych relacji z klientami, efektywnie zarządzaj swoimi leadami i podejmuj świadome decyzje biznesowe na podstawie dokładnych analiz. Sprawdź, jak DealerF&I może zrewolucjonizować zarządzanie Twoim salonem i zwiększyć Twoją sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych.

ANALIZA WYNIKÓW I RAPORTY

DealerBIT

DealerBIT to nie tylko platforma; to ekosystem, w którym każdy element Twojego biznesu znajduje swoje miejsce. Agreguj dane z różnych źródeł, analizuj trendy i zachowania klientów, śledź konwersje i skuteczność kampanii marketingowych. Wszystko to za sprawą jednego, intuicyjnego narzędzia, które eliminuje potrzebę korzystania z wielu rozproszonych systemów.

ZAUTOMATYZUJ DOWOLNE PROCESY W TWOJEJ FIRMIE

DealerBOT

DealerBOT to narzędzie automatyzujące powtarzalne czynności w Twoim salonie motoryzacyjnym. Pozwala to Twoim pracownikom skoncentrować się na ważniejszych zadaniach, podczas gdy DealerBOT zajmuje się rutynowymi działaniami, co sprzyja efektywności i poprawia jakość obsługi klienta. DealerBOT nieustannie i precyzyjnie pracuje nad optymalizacją Twojego biznesu eleminując potencjalne ludzkie błędy.

Case study

Zapoznaj się z realizacjami 
i wdrożeniami Grupy Dealer

Wdrożenie modułu ubezpieczeń w Grupie Plichta z wykorzystaniem DealerF&I

Grupa Plichta wdrożyła zunifikowany system zarządzania sprzedażą produktów ubezpieczeniowych - nasz autorski DealerF&I. Nowe rozwiązanie zaprojektowaliśmy tak, aby umożliwić łatwe i jednolite prowadzenie całego procesu sprzedaży ubezpieczeń we wszystkich salonach.

Obsługa i nadzór nad wnioskami flotowymi dla Astara Poland

Astara Poland (dawniej MMC Car Poland), polski importer Mitsubishi Motors, stanęła przed wyzwaniem usprawnienia procesu wnioskowania i rozliczania wsparcia flotowego. Poprzedni system okazał się niewystarczający, co wymagało opracowania nowego, bardziej efektywnego rozwiązania.

Aplikacja DealerRMS | Kompleksowy monitoring i zarządzanie opiniami Google

DealerRMS to narzędzie do kompleksowego monitorowania i zarządzania opiniami Google. Dowiedz się, dlaczego opinie są kluczowe dla sukcesu Twojego biznesu w internecie i jak możesz skutecznie budować pozytywną reputację. 

Najczęściej zadawane pytania

Czy moduły ubezpieczeń i finansowań w DealerF&I współdzielą bazę klientów?

Tak, moduły ubezpieczeń i finansowań w DealerF&I korzystają z wspólnej bazy danych, również z DealerCRM, co usprawnia zarządzanie klientami i eliminuje podwójne wprowadzanie danych.

Czy DealerF&I oferuje przypomnienia o kończących się polisach ubezpieczeniowych?

Tak, część modułu F&I odpowiedzialna za sprzedaż ubezpieczeń posiada funkcję przypomnień. Wskazuje ona, które polisy zbliżają się ku końcowi, aby sprzedawca mógł podjąć kontakt z klientem.

Jakie są koszty związane z wdrożeniem DealerF&I?

Opłata za DealerF&I obejmuje jednorazową kwotę wdrożeniową oraz comiesięczną opłatę licencyjną za salon, nie za użytkownika.

Czy mogę kontrolować i nadzorować kwoty prowizji oraz wypłaty w DealerF&I?

DealerF&I zawiera dedykowaną sekcję do wprowadzania kwot prowizji za każdą umowę, umożliwiając łatwe monitorowanie wpływów z prowizji między dealerem a bankiem.

Czy mogę porównać oferty kredytowe z różnych banków przy użyciu DealerF&I podczas procesu sprzedaży?

Tak, DealerF&I umożliwia łatwe wgrywanie i porównywanie ofert kredytowych z różnych banków w trakcie procesu sprzedaży, co sprzyja efektywnemu zarządzaniu procesem sprzedaży w Twoim salonie motoryzacyjnym.

Czy mogę przeprowadzić cały proces sprzedaży finansowania w DealerF&I?

Tak, DealerF&I umożliwia pełne przeprowadzenie procesu sprzedaży finansowania - począwszy od leada, przez ofertę, podpisanie umowy, a kończąc na rozliczeniu prowizji.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

Masz pytania?

Jeżeli nie znalazłeś rozwiązania dla siebie możesz napisać do nas bezpośrednio przez formularz lub umówić się z naszym doradcą, który dobierze najlepsze rozwiązania z naszej szerokiej gamy produktów cyfrowych.